Konkurs: Wygraj bilet na koncert na IRA!

25 listopada o godz. 19:00 na scenie Obornickiego Ośrodka Kultury wystąpi IRA. Naszemiasto.pl ma dla Was darmowe bilety na to wydarzenie!

 

Grupa IRA zawiązała się w 1987 roku w Radomiu, zadebiutowała zaś rok później na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu zatytułowana IRA została wydana 1989 roku. W 1996 roku, z zespołu odszedł gitarzysta i współzałożyciel Kuba Płucisz, a kilka miesięcy później IRA zawiesiła działalność.

Zespół wrócił na scenę dopiero po siedmiu latach. Reaktywację rozpoczął od trasy koncertowej pod hasłem: „IRA – Wracamy!”. Na występy zespołu przychodziły rzesze ich fanów, którzy słuchając pierwszych płyt, wyczekiwali powrotu grupy na scenę. Przez te wszystkie lata scenicznej kariery zespół wydał kilka płyt: „9”, „Londyn 08:15”, „Ogień”, „Tu i teraz”.

Najnowszy krążek zespołu zatytułowany “MY” ukazał się w maju 2016 roku, zaś w październiku uzyskał status “Złotej Płyty”, a promujący płytę utwór “Wybacz” w sierpniu uzyskał status “Platynowego Singla”.

Czy nadal musimy przekonywać, że warto wybrać się na koncert zespołu w Obornikach? Mamy nadzieję, że nie. Bilety w cenie 55 zł można nabyć w sekretariacie ośrodka. Jest jeszcze jeden sposób, aby je zdobyć – trzeba wziąć udział w naszym konkursie.

Mamy dla naszych czytelników aż trzy wejściówki. Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Już tłumaczymy.

Trzeba spełnić trzy warunki.
– polubić nasz profil na facebooku oborniki.naszemiasto.pl,
– udostępnić post konkursowy
–  w komentarzu pod konkursowym postem odpowiedzieć na pytanie ilu członków liczy zespół IRA?
Nasza zabawa trwa do poniedziałku do godz. 18.

Natomiast we wtorek o godz. 15 również na naszym facebookowym profilu poinformujemy do kogo powędrują wejściówki na koncert rockowego zespołu IRA. Zwycięzcy bilety będą mogli odebrać w redakcji “Tygodnia” na ul. Rynek 11 a w Obornikach!

Źródło: Konkurs: Wygraj bilet na koncert na IRA! – Oborniki – NaszeMiasto.pl