XIV Festiwal Around The Rock już w ten weekend!

9 i 10 czerwca 2017 roku w Parku im. P. Furgoła w Czerwionce-Leszczynach odbędzie się XV edycja Festiwalu Around the Rock znanego już rockowej publiczności w całym kraju. Mamy dla was 4 podwójne karnety na festiwal!

Wygraj karnety na Around The Rock w Czerwionce-Leszczynach

Do wygrania cztery podwójne karnety na Around The Rock w Czerwionce-Leszczynach 9 i 10 czerwca. Wystarczy polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ lub w obrazek powyżej) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu oraz adres e-mail, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

WAŻNE! Komentarz należy dodać pod artykułem na portalu Nowiny.pl a nie na Facebooku. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 9 czerwca, do godz. 12.00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe powyżej. Po zakończeniu konkursu podane w komentarzach profile do FB i adresy e-mail zostaną ukryte. Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą mailową.

Źródło: XIV Festiwal Around The Rock już w ten weekend [WYGRAJ BILET] • Racibórz, Rybnik, Wodzisław, Czerwionka-Leszczyny • Kultura – nowiny.pl – portal, gazeta – Racibórz, Wodzisław, Rybnik, Agronowiny