Noctem [ESP], Martyrium [MLT], Rebel Souls [DE] – wygraj bilet!

HISZPANSKI NOCTEM, MARTYRIUM Z MALTY ORAZ REBEL SOULS Z NIEMIEC W BIELSKIM RUDEBOY’U! CHCECIE DARMOWE BILETY?

RUDEBOY CLUB ZAPRASZA NA KONCERT!

Noctem to zespół Blackened Death Metal z Hiszpanii z ponad 15 letnią historią! Na koncie mają 2 dema, 1 live LP i 4 albumy, wiele festiwali i trasy koncertowe po Europie oraz Azji!
Ekstremalna muzyka, agresywne pokazy, krew i ogień… Muzycy supportowali już takie grupy, jak Marduk, Enthroned, Impiety, Napalm Death, Samael, Gorgoroth, Nargaroth, Keep of Kalessin, Taake, Immolation, Vomitory, Malevolent Creation, Incantation , Hate, Ragnarok, Melechesh i wiele innych…

MartYriuM to ekstremalny zespół metalowy z Malty, utworzony przez Mortema w 1999 roku z udziałem drugiej fali black metalu. Zespół ten to wyjątkowa mieszanka Black i Death Metalu z konkretnym projektem dźwiękowym wprowadzającym orkiestracje i elementy industrialne. Poza tworzeniem muzyki, MartYriuM również przyczynia się społeczności metalowej, organizując festiwale i imprezy na Malcie pod nazwą VOTSFestival.com

REBEL SOULS to death metalowy projekt pochodzący z Turyngii w Niemczech, założony w 2000 roku przez 17-letniego Thomasa Plewnię i Stefana Hielschera. Nazwany po drugim albumie polskich undergroundowych weteranów DAMNATION, Rebel Souls zamierzał wyprodukować szybki i surowy death metal w stylu VADER, VOMITORY lub KRISIUN. W marcu 2017 Rebel Souls zaprezentowali swój debiutancki album “The Forces of Darkness” na żywo w Maladze, otwierając dla niemieckich deathcoreów gigantów HEAVEN MIMO BURN w Sala Paris 15.

 

MUZYCY WYSTĄPIĄ JUŻ 4 MARCA W RUDEBOY CLUB W BIELSKU BIAŁEJ!

MAMY DLA WAS 2 POJEDYNCZE BILETY NA TO WYDARZENIE!

Co zrobić, aby zdobyć bilet? Trzeba spełnić tylko kilka warunków…

ZASADY KONKURSU

1. Polub profil GiG24 na Facebooku
2. Polub profil Rudeboy Club na Facebooku
3. Dodaj komentarz pod tym artykułem: „#bierzmnie na NOCTEM!”

KONKURS TRWA DO: 26.02.2018 R. (PONIEDZIAŁEK), GODZ. 16:00, WYNIKI OGŁOSIMY JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA, W KOMENTARZU POD KONKURSOWYM ARTYKUŁEM!

Source: Noctem [ESP], Martyrium [MLT], Rebel Souls [DE] / Rudeboy Club, BIELSKO-BIAŁA – GIG24 Wydarzenia Muzyczne