Wygraj bilet na koncert Jamesa Newtona Howarda!

Już 27 listopada w warszawie wystąpi James Newton Howard. Mamy dla was bilety na to wydarzenie!

James Newton Howard to jeden z najważniejszych i najbardziej cenionych kompozytorów muzyki filmowej, który jest autorem ścieżki dźwiękowej do ponad 120 hollywoodzkich produkcji. Artysta współpracuje z najwybitniejszymi reżyserami światowego kina, a jego kompozycje dopełniają najpopularniejsze filmy hollywoodzkie.
Howard otrzymał osiem nominacji do Oscara, cztery nominacje do Grammy i Złotych Globów. Wśród filmów do których skomponował muzykę znajdują się m.in.: Igrzyska śmierci, Pretty Woman, Mroczny Rycerz, King Kong, Szósty zmysł, czy Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.
Kompozytor w listopadzie po raz pierwszy wystąpi w Polsce w ramach trasy 30 lat hollywoodzkiej muzyki. Na scenie będzie mu towarzyszyć Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna oraz dwie wokalistki z Polski: Michalina Olszewska oraz Agata Babiarz.
Jak wygrać bilet?
Wystarczy, że napiszesz krótko dlaczego to właśnie do ciebie powinno trafić podwójne zaproszenie. Odpowiedź wyślij na maila: konkursy@naszemiasto.pl w temacie wpisując JNH.
Redakcja wybierze 2 najciekawsze odpowiedzi i nagrodzi je podwójnym biletem na koncert, który odbędzie się 27 listopada w Hali Torwar.

Konkurs trwa do 19 listopada do godz. 23.59

Regulamin konkursów

Źródło: Wygraj bilet na koncert Jamesa Newtona Howarda [KONKURS] – Warszawa – NaszeMiasto.pl