Streamuj album Coldplay na TIDALu i wygraj bilety na koncert w Warszawie!

Marzysz o tym, by wybrać się na koncert Coldplay, ale nie udało Ci się kupić biletów? Posłuchaj albumu „A Head Full of Dreams” na na globalnej platformie muzyczno-rozrywkowej TIDAL, odpowiedz na pytanie i wygraj bilety na to wydarzenie!

Koncert zespołu Coldplay w Warszawie to jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku. Bilety na to wydarzenie już dawno zostały wyprzedane. Jeżeli chcesz iść na ten koncert, ale nie udało Ci się kupić wejściówek, nie wszystko stracone. Play przygotował konkurs dla swoich klientów, w którym można wygrać bilety na koncert Coldplay! Jak to zrobić?

Posłuchaj w TIDALu najnowszego albumu Coldplay – „A Head Full of Dreams” http://tidal.com/album/68649375 i odpowiedz na pytanie, które pojawi się w aplikacji mobilnej.

Konkurs trwa do godz.23:59 13 czerwca 2017r. Zwycięzcy otrzymają bilety na koncert, który odbędzie się 18.06.17r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Koncert jest częścią światowej trasy “A Head Full Of Dreams”, która obejmie 120 koncertów na 5 kontynentach. Występy Coldplay’a to zapierające dech w piersiach widowisko pełne efektów specjalnych takich jak wizualizacje laserowe, czy efekty pirotechniczne.

Źródło: Streamuj album Coldplay na TIDALu i wygraj bilety na koncert w Warszawie!