Wygraj bilet na CHONABIBE!

CHONABIBE FAMILIA TOUR 2018 ROZPOCZYNA SIĘ JUŻ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK. ZANIM DOJADĄ DO KRAKOWA MACIE SZANSĘ NA WYGRANIE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT I WSPÓLNĄ ZABAWĘ. Z ZESPOŁEM CHONABIBE WIDZIMY SIĘ “NA SCENIE” W KLUBIE SERCE. SZYKUJCIE SIĘ NA POZYTYWNE WIBRACJE JUŻ 27 STYCZNIA!

 

Ostatnia sobota stycznia w Sercu to masa pozytywnej energii serwowanej przez jeden z najlepiej vibe’ujących składów w kraju!

Chonabibe zaprezentują autorski materiał, będący wypadkową hip-hopu, soulu, bluesa oraz jamajskiego brzmienia. Ci, którzy mieli już styczność z ich dotychczasową twórczością doskonale wiedzą, czego można się spodziewać, natomiast wszystkich pozostałych zapraszamy do sprawdzenia poniższego nagrania.

Panowie robią mase dobrej roboty więc jeśli chcesz wpaść na koncert i poznać ich osobiście, zapraszamy do wspólnej zabawy w konkursie poprzedzającym wywiad “Na scenie”.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE “BIERZ MNIE NA SCENIE” (GIG24.PL):

  1. Wymyśl najbardziej „odjechane”, niebanalne, ciekawe pytanie, które chciałbyś zadać zespołowi Chonabibe.
  2. Prześlij pytanie na adres redakcji – kontakt@gig24.pl. Do wiadomości, poza pytaniem, proszę dołączyć swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. W temacie wiadomości należy wpisać: Bierz mnie na scenie!
  3. Czekaj do dnia zakończenia konkursu (25.01.2018), aż wybierzemy twoje pytanie.

Zwycięzca może zadać swoje pytanie osobiście, przed koncertem, podczas nagrania. W innym przypadku zada je dziennikarz prowadzący wywiad.

DO WYGRANIA:

  • Darmowe wejście na koncert CHONABIBE w krakowskim klubie Serce 27.01.2018 r.

 

ZAKOŃCZENIE KONKURSU: 25.01.2018 (CZWARTEK) GODZ.15:00

Wiadomości przesłane po tej godzinie nie będą brane pod uwagę. Zwycięzcę najlepszego pytania powiadomimy tego samego dnia.

 

Source: CHONABIBE NA SCENIE | SERCE – GIG24 Wydarzenia Muzyczne