Posłuchaj “Despacito” i wygraj bilety na koncert Luisa Fonsiego w Sztokholmie!

Play i TIDAL ogłaszają konkurs. Nucisz często „Despacito”, przebój Luisa Fonsiego nagrany razem z Daddy Yankee? Chcesz zobaczyć artystę na żywo i jednocześnie odwiedzić stolicę Szwecji?

Streamuj hitowy singiel „Despacito” na globalnej platformie muzyczno-rozrywkowej TIDAL, odpowiedz na pytanie i wygraj bilety na koncert Luisa Fonsiego w Sztokholmie!

„Despacito” Luisa Fonsiego nagrany wraz Daddym Yankee to niezaprzeczalnie jeden z hitów tego lata. Teraz w konkursie TIDALA można wygrać dwa pojedyncze bilety na koncert Luisa Fonsiego w Sztokholmie, który odbędzie się 12 sierpnia 2017 r. W skład nagrody wchodzą także bilety lotnicze do i z Sztokholmu dla zwycięzcy konkursu oraz osoby towarzyszącej, a także nocleg z 12 na 13 sierpnia 2017 r. w Sztokholmie. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy klienci Play korzystający z promocji „Nielimitowana muzyka za darmo”.

Co zrobić, żeby wygrać nagrodę?Posłuchaj w TIDALu przeboju Luisa Fonsiego i odpowiedz na pytanie, które pojawi się w aplikacji mobilnej. Konkurs trwa do godz. 23:59 19 lipca 2017 r.. Regulamin koncertu znajdziecie tutaj: http://read.tidal.com/article/luis-fonsi-wygraj-bilety-na-koncert-w-sztokholmie

Źródło: Informacja prasowa – Posłuchaj “Despacito” i wygraj bilety na koncert Luisa Fonsiego w Sztokholmie