Luis Nubiola w Nosalowym Dworze. Wygraj bilety!

Kubański saksofonista zaprezentuje materiał z płyty “Global Friendship”. To jedna z głównych atrakcji długiego, czerwcowego weekendu w Nosalowy Dwór Resort& SPA.

Już 16 czerwca, w Centrum Kongresowym GERLACH w Nosalowy Dwór Resort& SPA wystąpi kubański saksofonista Luis Nubiola. Koncert w Nosalowym Dworze odbędzie się w ramach trasy promującej płytę “Global Friendship” – “najmłodszego dziecka” Luisa. Premiera krążka miała miejsce 1 kwietnia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

W Zakopanem muzykowi będą towarzyszyli: kontrabasista Marcin Henczke, pianista Paweł Kaczmarczyk i perkusista Sebastian Kuchczyński. Koncert jest jedną z głównych atrakcji pakietu na długi weekend czerwcowy. Moc rozrywek i komfortowy wypoczynek oferuje w tym czasie Nosalowy Dwór Resort& SPA .

 

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na koncert Luisa Nubioli w zakopiańskim Centrum Kongresowym Gerlach, 16 czerwca o godz. 20.00. Aby wziąć udział w losowaniu wejściówek, należy przesłać maila na adres konkurs@kulturaonline.pl, w temacie wpisując KONKURS NUBIOLA, a w treści – podając swoje dane kontaktowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 29 maja, godz. 12.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

 

Źródło: Luis Nubiola w Nosalowym Dworze. Wygraj bilety!