Zjawiskowa Agnes Obel w Łodzi. Wygraj bilety na koncert!

Zjawiskowa Agnes Obel zaśpiewa w Łodzi. 31 maja popularna duńska piosenkarka, pianistka i autorka piosenek wystąpi w klubie Wytwórnia. Mamy dla Was zaproszenia na ten koncert!

3 albumy studyjne, spośród których debiutancki pokrył się pięciokrotną platyną, ponad 300 koncertów w ponad 20 krajach na całym świecie oraz szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego – tak podsumować można w skrócie dotychczasową karierę Agnes Obel.Od momentu premiery, debiutancki album Agnes Obel „Philharmonics” (2010), pokrył się w Danii pięciokrotnie platyną. Wokalistka zdobyła również pięć najważniejszych nagród Danish Music Awards w 2011 roku.

Agnes to artystka obdarzona niezwykłą wrażliwością muzyczną, ale także i skromnością. Sama o sobie mówi, że jest nieco osobliwa i ta osobliwość właśnie przekłada się na niesamowitą twórczość.

31 maja Agnes Obel wystąpi w łódzkim klubie Wytwórnia. Bilety w cenie od 129 do 159 zł dostępne są na stronach: eventim.pl ,ticketpro.pl, ebilet.pl, stodola.pl, ekobilet.pl.

Jeśli chcecie wygrać podwójne zaproszenie na ten koncert, napiszcie jaka jest wasza ulubiona piosenka Agnes Obel. Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię i nazwisko, numer telefonu) należy przesyłać na adres: konkursy_lodz@naszemiasto.pl, w tytule maila wpisując “Agnes Obel”. Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi.

Na zgłoszenia czekamy do środy (24 maja) do godz. 12.

Źródło: Zjawiskowa Agnes Obel w Łodzi. Wygraj bilety na koncert [KONKURS] – Łódź – NaszeMiasto.pl