André Rieu wraca do Łodzi. Wygraj bilety na koncert w Atlas Arenie!

André Rieu powraca do Łodzi z kolejnym bajecznym występem. Koncert w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się 26 maja. Mamy dla Was bilety!

40 milionów sprzedanych płyt, 600t tysięcy fanów na corocznych koncertach z największą orkiestrą na świecie: osiągnięcia André mówią same za siebie. André Rieu zwany jest „królem walca” naszych czasów. Od 1994 roku podróżuje po świecie z własną orkiestrą. Jego fani uwielbiają, ciekawy repertuar i niezwykle rozrywkowy styl występów.Wieczór z André Rieu i jego Orkiestrą Johanna Straussa to nie tylko wspaniała muzyka, ale także najwyższej klasy produkcja, przygotowana dla widza w każdym wieku. Scenę zajmują orkiestra, soliści i sam Rieu w efektownych kostiumach, a muzykę wzbogacają wizualizacje na telebimach, liczne niespodzianki, balony i inne elementy.

Występ artysty będzie dla widzów spotkaniem ze znanym i lubianym repertuarem muzyki klasycznej, operowej, operetkowej i musicalowej. Przebój goni przebój, a Rieu w czasie poszczególnych utworów wchodzi w rolę a to solisty, a to dyrygenta. Wierny pozostaje przy tym estradowemu credo, że muzyka czasów Johanna Straussa spełniała także funkcje rozrywkowe – i w taki sposób powinna być również dziś traktowana. Dlatego André Rieu dba o przystępność muzycznej formy, nawet gdy wykonywane są kanoniczne utwory wielkich kompozytorów, a program wieczoru uzupełniają liczne niespodzianki i żarty.

26 maja André Rieu wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy koncert.

Aby zdobyć wejściówki należy odpowiedzieć na pytanie: „dlaczego chciałbyś obejrzeć występ André Rieu na żywo?”.Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię i nazwisko, numer telefonu) należy przesyłać na adres: konkursy_lodz@naszemiasto.pl. Na maile czekamy do poniedziałku (22 maja) do godz. 12.

Źródło: André Rieu wraca do Łodzi. Wygraj bilety na koncert w Atlas Arenie [KONKURS] – Łódź – NaszeMiasto.pl