Wygraj bilety na koncert Tides From Nebula!

Wygraj bilety na koncert Tides From Nebula!

Już niebawem trasa koncertowa, na której zagrają Tides From Nebula, Materia i Sunnata. Z tej okazji umożliwiamy Wam zdobycie po jednej podwójnej wejściówce na każdy z nadchodzących koncertów, będących częścią tej trasy. 

Warszawscy post-rockowcy wystąpią jesienią w ośmiu polskich miastach:

 

Konkurs

Do wygrania są podwójne wejściówki na koncert Tides From Nebula (+ Materia i Sunnata).

Aby je zdobyć, należy wykonać dwa proste zadania:

  1. Zapoznaj się z regulaminem konkursu (niżej).
  2. Napisz komentarz, pod konkursowym artykułem, w którym zawrzesz dlaczego to właśnie Tobie powinny należeć się te wejściówki. Liczymy na kreatywność! Dopisz w nim także na koncert w którym mieście chciałbyś/chciałabyś się wybrać.

Regulamin konkursu

  1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Wygraj bilety na koncert Tides From Nebula (+support)”.
  2. Organizatorem konkursu jest portal Kulturalne Media (dalej portal), a sponsorem firma KnockOut Productions (organizator trasy koncertowej).
  3. Konkurs trwa od 17 X do 5 XI 2017 roku (do godziny 19:00).
  4. Uczestnikiem konkursu może być każdy internauta, który w czasie od 17 X do 5 XI 2017 roku (do godziny 19:00) udzieli odpowiedź na pytanie konkursowe.
  5. Nagrodami w konkursie są: podwójne wejściówki na koncerty Tides From Nebula (+support), po jednym komplecie na każdy z koncertów trasy.
  6. Zdobywcami nagród w Konkursie są Uczestnicy, których odpowiedzi okażą się najciekawsze, najbardziej kreatywne i zdobędą największe uznanie wśród redakcji.
  7. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową 8 listopada 2017 r. Wynik zostanie ogłoszony także na facebookowej stronie redakcji.

Źródło: Wygraj bilety na koncert Tides From Nebula (+support)! – Kulturalne Media