Wygraj bilet na koncert zespołu Coma!

Po przerwie wraca do Legnicy Przegląd Kapel Rockowych. W części konkursowej wystąpi osiem zakwalifikowanych do niego kapel. Zmagania kapel rozpoczną się o godzinie 15:00.

Gwiazdą tegorocznych, która wystąpi na zakończenie imprezy będzie znakomita, rockowa formacja Coma. Znana jest fanom muzyki z niezwykle energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących elementy muzyki, poezji, teatru i filmu. Zespół otrzymał już aż sześć nagród Fryderyka, w tym statuetkę dla Piotra Roguckiego, jako najlepszego wokalisty.

Coma grała na jednej scenie z Linkin Park i Pearl Jam, jest częstym gościem Przystanku Woodstock i regularnie koncertuje w studiu radiowej Trójki.

Bilety wstępu na Przegląd Kapel Rockowych – Legnica 2017 kosztują na przesłuchania konkursowe 2 zł (dostępne przy wejściu w dniu koncertu), na całe wydarzenie, wraz z koncertem Comy – 50 zł w przedsprzedaży i w dniu koncertu.

Konkurs!

Mamy osiem pojedynczych zaproszeń na koncert. Rozdamy je wśród tych, którzy napiszą dlaczego chcą zobaczyć i usłyszeć sobotnie wydarzenie. Swoje uzasadnienia przysyłajcie na adres konkursy@lca.pl do piątku 10 maja do godziny 15:00. opatrzcie je hasłem COMA, pamiętajcie o podaniu danych osobowych. Szczęśliwców poinformujemy mailowo o wygranej i sposobie odbioru wejściówek.

Źródło: Kulturalia – LCK – Konkurs! Wygraj bilet na koncert zespołu Coma- wiadomości kulturalne miasta i regionu