Daniel Spaleniak w Poznaniu i Wrocławiu – wygraj bilet na koncert! 

BORÓWKA MUSIC ZAPRASZA NA TRASĘ KONCERTOWĄ DANIELA SPALENIAKA! ARTYSTA ODWIEDZI W MARCU M.IN. POZNAŃ ORAZ WROCŁAW! 

Daniel jest człowiekiem, który lubi grać na gitarze, po prostu. I skoro sam zawarł swoją biografię w tym zdaniu, czy należy dodawać coś więcej? Może tylko to, że jego debiut „Dreamers” to już dziś jedno z najciekawszych wydawnictw ostatnich lat dostrzeżonych przez najważniejszych krytyków muzycznych. 

To 25-letni artysta pochodzący z Kalisza. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. W związku z tym jego piosenkę „Back Home” można usłyszeć w telewizyjnym serialu kryminalnym „Elementary”, a „Why” w popularnej produkcji „The Path”.
Muzyk zagrał na takich festiwalach jak Opener, Halfway czy Soundrive oraz w sierpniu 2016 nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle!

Artysta odwiedzi 8 marca Poznań (Klubokawiarnia Meskalina), a 10 marca wystąpi we wrocławskim Klubie Firlej!

GIG24.PL MA DLA WAS DWA POJEDYNCZE BILETY NA TE KONCERTY!

Co zrobić, aby zdobyć bilet? Trzeba spełnić tylko kilka warunków…

ZASADY KONKURSU

1. Polub profil GIG24.PL na Facebooku
2. Polub profil Borówka Music na Facebooku
3. Dodaj komentarz pod tym konkursowym artykułem (link poniżej): „#bierzmnie na koncert!” z dopiskiem miasta, które Cię interesuje (Poznań / Wrocław)

KONKURS TRWA DO: 05.03.2018 R. (PONIEDZIAŁEK), GODZ. 16:00, WYNIKI OGŁOSIMY JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA, W KOMENTARZU POD KONKURSOWYM ARTYKUŁEM!

Source: Daniel Spaleniak | POZNAŃ, WROCŁAW – GIG24 Wydarzenia Muzyczne